"Dzień z książką, książka którą warto przeczytać."

Gminna Biblioteka Publiczna w Tarnowie Opolskim.

26.03.2024r. - „Dzień z książką; Książka, którą warto przeczytać.”

Moderator spotkania: inż. Bogusław Seredyński

Temat spotkania: „Pokonać własny strach”

Gościem dzisiejszego spotkania był autor książek „ Proces-mój”; „Niebo w kolorze szmaty” Bogusław Seredyński, były prezes Wydawnictw Naukowo-Technicznych w Warszawie.

„ Moje życie zostało totalnie zniszczone i nie wiem do dzisiaj dlaczego…”

Autor, w przejmujących słowach opowiadał, co w wyniku działań CBA przeżył On i jego bliscy. Nigdy zarzutu pod Jego adresem nie było. Były podejrzenia i tylko podejrzenia, ale to nie zmieniało faktu, że On sam bardzo ciężko doświadczył pewnych zdarzeń – zwrócił uwagę oraz opowiedział o przykrych sytuacjach z udziałem jego rodziny.

Pan Bogusław Seredyński, podejrzewa, że w rzeczywistości celem akcji CBA był budynek przy ulicy Mazowieckiej w Warszawie, a On – jak wówczas usłyszał – "dostał rykoszetem".

Na dzisiejszym spotkaniu nagrany został również reportaż z inż. Bogusławem Seredyńskim, przez dziennikarza TVN24 Marka Osiecimskiego, który wkrótce zostanie wyemitowany. O emisji reportażu w tarnowskiej bibliotece poinformujemy na naszej stronie Internetowej i Facebooku.

Dziękujemy za wspólnie spędzony czas, ciekawą dyskusję i niezapomniane chwile.

Monika Silarska

Link do książek Autora:

„PROCES-MÓJ”

"Niebo w kolorze szmaty":

nowoci 09.09 018.jpg