Ferie zimowe

filia w Przyworach

Ferie Zimowe w bibliotece

W drugim tygodniu ferii zimowych przeżyliśmy w naszej bibliotece wiele ciekawych przygód.

We wtorkowe przedpołudnie zagościły u nas prawdziwe roboty, które potrafiły pięknie rysować  oraz takie, które po odpowiednim zaprogramowaniu pokonywały wyznaczoną przez dzieci  trasę.

W środę było u nas bardzo pachnąco i klimatycznie, gdyż wspólnie wykonaliśmy piękne, kolorowe i aromatyczne  świeczki, które zapewne  zostaną ofiarowane przez uczestników zajęć,  dla ich  mam  lub babć.

W czwartek przenieśliśmy się w czasie do XVII wieku i poczuliśmy się jak prawdziwe księżniczki i książęta w wykonanym przez dzieci zamku z kartonu.

W ostatnim dniu ferii odbył się w bibliotece turniej gier planszowych, gdyż dzieci uczęszczające na zajęcia bardzo lubią tego typu rozrywkę, która pobudza wyobraźnie , uczy logicznego myślenia i zdrowej rywalizacji.

Dziękuję wszystkim uczestnikom  zajęć za miło spędzone dwa tygodnie ferii.

Ewa Fajlert

dsc04281.jpg