spotkanie DKK

Gminna Biblioteka w Tarnowie Opolskim

filia w Raszowej

19.01.2022 - spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki

Członkowie DKK rozmawiali tym razem o książce „Panna z bajki” Katarzyny Michalak. Jest to historia opowiadająco o trzech przyjaciółkach, których los nie oszczędzał. Hania jest zdolną dziewczyną i pisze scenariusze, które jednak trzyma w szufladzie. Magda natomiast to ambitna asystentka reżysera, a Lenka zajmuje się makijażem na planie filmowym. Przedstawiona jest ich przeszłość, która zrujnowała im życie, była bolesna i trudna ale także jest teraźniejszość, dająca nadzieję na spełnienie marzeń.  Bohaterki miały potencjał aby stworzyć dobrze zgrany zespół, jednak ich rola ograniczyła się do sercowych epizodów z mężczyznami.  Książka jest bardzo ciekawa. Intrygująca fabuła potrafi sprawić, że przez wiele godzin nie można się od niej oderwać.

nowoci 09.09 015.jpg