lekcja biblioteczna

05.03.2019 – lekcja biblioteczna

Na dzisiejszą lekcję biblioteczną przyszła najstarsza grupa przedszkolaków z Nakła wraz z wychowawczynią mgr Małgorzatą Pieczyrak. Pani bibliotekarka po przywitaniu się z dziećmi nawiązała krótką rozmowę na temat biblioteki (m.in. czym różni się od księgarni, jak należy zachować się w bibliotece). Po przeczytaniu oraz omówieniu książeczek dzieci kolorowały obrazki, następnie wszyscy uczestniczyli w zabawie tanecznej z balonikami do piosenki „Małe serduszko” Pawła Drozda, a na koniec każde dziecko zostało poinformowane na osobnej karteczce o odbywających się w każdy wtorek o godz. 15:00 zajęciach dla wszystkich chętnych dzieci (czytanie książeczek, zajęcia plastyczne oraz ruchowe), na które bardzo serdecznie zapraszamy! )

Udział wzięły 22 osoby.

Wizyt w tygodniuWizyt w tygodniu2020