"Dzień z książką, książka którą warto przeczytać."

Gminna Biblioteka Publiczna w Tarnowie Opolskim.

„Dzień z książką- Książka, którą warto przeczytać.”

Temat spotkania: „ Przetrwać, za wszelką cenę.”

Moderator spotkania: Elżbieta Rodzeń.

Spotkanie autorskie, promocja książki ”Twoja krew.”

Pani Elżbieta, już kilkukrotnie gościła w naszej tarnowskiej bibliotece z promocją swojej nowej książki.

Dziś została omówiona Jej nowa książka pt. „Twoja krew” i jest to fantastyka oraz futuryzm, które to stanowią tło dla rozgrywających się wydarzeń.

Bohaterowie, wykreowani bardzo realistycznie, wraz z ich uczuciami, emocjami, są bardzo autentyczni  w swoich wyborach, decyzjach, lękach. Dynamiczna akcja powieści, wciąga czytelnika bez reszty. Ta książka jest pełna bólu, cierpienia dla nowo rodzącego się uczucia między bohaterami oraz poczucia niesprawiedliwości. Historia Alex i Juliana- głównych bohaterów, to świadectwo olbrzymiej odwagi, poświęcenia, miłości i nadziei, ale ta miłość nie jest cukierkowa, jest okupiona dużym cierpieniem. Autorka umiejętnie potęguje napięcie, tak że nie wiemy co wydarzy się na samym końcu. Czy będzie happy end? Szansę na to są dosyć nikłe... I z tego powodu książkę czyta się "na raz", nie da się jej odłożyć przed zakończeniem. Powieść, pomimo że osadzona w przyszłość, wiele jej wątków możemy odnieść do teraźniejszych czasów, gdzie widoczne są z pozoru nieoficjalne podziały w społeczeństwie. Różne kryzysy czy w gospodarcze, religii czy ekologiczne dotykają nas w mniejszym lub większym stopniu. Z tego też względu książka przeznaczona dla każdego czytelnika, no i wyjątkowe piękne wydanie!  Emocje gwarantowane!

POLECAMY W/W KSIĄŻKĘ!

Dziękujemy autorce, za bardzo udane i emocjonujące spotkanie.

Sponsorem słodkości na dzisiejszym spotkaniu, była pani Teresa Goniwiecha, za co serdecznie dziękujemy.

Monika Silarska