konkurs

Czerwiec 2018 - Kolejna nagroda Instytutu Książki w Warszawie dla Dyskusyjnego Klubu Książki dla dzieci w Nakle

Członek Dyskusyjnego Klubu Książki dla dzieci w Nakle Rafał Wrzeciono zdobył nagrodę Instytutu Książki w Warszawie za miesiąc czerwiec w kategorii „Recenzja rysowana”. Rafał jest uczniem klasy pierwszej i wykonał recenzję do książki „Piaskowy wilk” Asy Lind. Serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.

Jest to już trzecia nagroda przyznana przez Instytut dla klubu w Nakle. Wcześniej w sierpniu 2017 roku nagrodę zdobyła Monika Ploch, a cały klub otrzymał nagrodę roku 2017.

Dyskusyjny Klub Książki dla dzieci działa przy bibliotece w Nakle już od maja 2011 roku. Dzieci spotykają się raz w tygodniu i mają możliwość poznać wiele ciekawych książek. W ramach zajęć omawialiśmy już opowiadania, baśnie, legendy, mity dla dzieci, książki z serii o Neli reporterce, książki przyrodnicze, geograficzne i wiele innych książek popularnonaukowych dla dzieci. Książki do klubu biblioteka otrzymuje za pośrednictwem Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej w Opolu od Instytutu Książki w Warszawie.

1419103
Wizyt w tygodniuWizyt w tygodniu1919