15.02.2024r. - spotkanie autorskie z Agnieszką Kiszką

W dniu dzisiejszym na spotkanie do biblioteki przyszła klasa IV z Publicznej Szkoły Podstawowej im. Mikołaja Kopernika w Tarnowie Opolskim wraz z wychowawczynią mgr Urszulą Hueniger, a gościem dzisiejszego spotkania autorskiego była autorka mgr Agnieszka Kiszka.

Na wstępie Dyrektor Monika Silarska przywitała wszystkich przybyłych na to spotkanie i wprowadziła w temat.

Nasz dzisiejszy gość - pani Agnieszka, miłośniczka gór i autorka książki pt. „O Puchaczu Franiu z Andrzejówki” opowiedziała o swojej debiutanckiej książce.                                                            To pełna przygód opowieść opisująca przyjaźń i odwagę głównego bohatera - Puchacza Frania, który zamieszkuje w górach Suchych. Książka uczy również, jak należy prawidłowo zachowywać się w lesie i jak ważne jest udzielenie pierwszej pomocy.

Podczas spotkania uczniowie kolorowali Puchacza, a po przeczytanej przez panią Agnieszkę bajeczce uczniowie mieli okazję zadawać pytania, na które autorka chętnie odpowiadała.

Na zakończenie autorka obdarowała uczniów słodkościami, a w imieniu biblioteki i uczniów otrzymała podziękowania i kwiaty.

Pani Agnieszce bardzo dziękujemy za dzisiejsze przemiłe spotkanie.

nowoci 09.09 014.jpg

1431904