spotkanie DKK

Filia w Raszowej.

09.09.2021- spotkanie autorskie z Agnieszką Lis w ramach Dyskusyjnego Klubu Książki.

Agnieszka Lis jest jedna z najpoczytniejszych pisarek literatury obyczajowej. W dniu dzisiejszym swoją obecnością zaszczyciła czytelników Dyskusyjnego Klubu Książki w Raszowej. Autorka powieści takich jak, „Jutro będzie normalnie“, „Samotność we dwoje“, „Latawce“, „Pocztówki“, „Zapach goździków“, „Przebudzona“, „Pozory“. Pisarka porusza sprawy o życiowych perypetiach bólu, rozstaniu, trudnych relacjach, samotności, chorobie i marzeniach, które trafiają do kobiecej duszy i pozwalają zrozumieć, z każdej, nawet najcięższej sytuacji, jest jakieś wyjście. Przed swoimi bohaterami stawia wyzwania, które mogą wydawać się nie do przezwyciężenia. Każda jej książka jest inna, zawiera nie tylko różne treści, ale również charakter, nastrój i sposób narracji jest zmienny. Autorka dysponuje tez szerokim wachlarzem środków warsztatowych, między innymi kreatywnego pisania i również szkolenia pisarskie. Z wykształcenia jest pianistką lubiąca uczyć muzyki i gry na fortepianie. Na spotkaniu przekazała swoje przeżycia z lat spędzonych w korporacji, wierze w przeznaczenie i sile ludzkiej duszy. Spotkanie odbyło się w miłej i przyjaznej atmosferze.

Barbara Mientus

Godziny otwarcia - Raszowa