spotkanie autorskie

Biblioteka Tarnów Opolski

05.10.2020r. – spotkanie autorskie

Na wstępie Dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej Monika Silarska przywitała przybyłych na to spotkanie gości.

Przywitała autorkę Katarzynę Wasilkowską, Instruktora Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej w Opolu Łukasza Brudnika oraz młodzież klas IV-VI Publicznej Szkoły Podstawowej w Tarnowie Opolskim wraz z nauczycielami.

W ramach Dyskusyjnego Klubu Książki dla dzieci, którego koordynatorem jest Wojewódzka Biblioteka Publiczna w Opolu w Gminnej Bibliotece Publicznej w Tarnowie Opolskim zagościła dziś znakomita polska autorka Katarzyna Wasilkowska.

Podczas spotkania Pani Katarzyna opowiedziała o w swoim dorobku literackim, czytając przy tym fragmenty książek tj.  „Kobra”; „Baltazar wraca do domu”; „Królestwo jakich wiele; „Jowanka i gang spod gilotyny” oraz jej najnowszą powieść  „Świat Mundka”. Autorka opowiedziała również czym zajmuje się poza pisaniem książek oraz co lubi robić w wolnym czasie.

Wszyscy uczestnicy byli bardzo zainteresowani spotkaniem, o czym świadczyło mnóstwo zadawanych pytań.

Na zakończenie za bardzo udane i pouczające spotkanie autorka otrzymała Podziękowania i kwiaty. Spotkanie na pewno zapadnie uczestnikom na długo w pamięci o czym świadczyły na zakończenie gromkie brawa.

Sponsorem kwiatów dla autorki była kwiaciarnia „Storczyk” z Tarnowa Opolskiego.

Serdecznie dziękujemy!

Dziękujemy również młodzieży wraz z nauczycielami za przybycie oraz Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Tarnowie Opolskim za udostępnienie sali.

nowoci 09.09 023.jpg