koncert w bibliotece

29.01.2020 r. – koncert w bibliotece.

Dzisiejszego przedpołudnia w bibliotece mieliśmy zaszczyt gościć uzdolnioną muzycznie młodzież z Nakła wraz z nauczycielem śpiewu oraz gry na instrumentach muzycznych panem Janem Korzeńcem. W spotkaniu udział wzięła Dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej w Tarnowie Opolskim Monika Silarska oraz klasa III wraz z wychowawczynią mgr Małgorzatą Mazur. Repertuar zaprezentowany podczas koncertu był bardzo obszerny. Kolędy czy inne dobrze znane wszystkim utwory pomogły włączyć się do wspólnego śpiewania. Odbył się również konkurs pt. „Jaka to melodia”, gdzie uczniowie podzieleni na dwie drużyny walczyli o zwycięstwo. Przewaga była niewielka więc wszyscy z obu drużyn zasłużyli w nagrodę na słodkości. Dowiedzieliśmy się również z czego jest zbudowana oraz jak działa gitara, a chętni uczestnicy mieli okazję pod okiem instruktorów oraz dzięki udzielonym przez nich wskazówkom na niej zagrać. Pod koniec spotkania pani bibliotekarka na ręce pana Jana Korzeńca wręczyła oficjalne podziękowanie. Nie zabrakło również gromkich braw dla wszystkich członków z zespołu za tak dobre przygotowanie oraz mile spędzony czas.

Jeszcze raz bardzo dziękujemy!

nowoci 09.09 016.jpg