Gminna Biblioteka Publiczna w Tarnowie Opolskim

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

spotkanie DKK

Email Drukuj PDF

Filia w Raszowej

14.11.2018- spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki

Moderatorka  spotkania Małgorzata Węgiel  przedstawiła zebranym powieść  Magdaleny Kordel  „48 tygodni”. To książka pełna zabawnych, dowcipnych dialogów między bohaterami . To jest rok wzięty  z życia Nataszy i jej rodziny: męża  Sebastiana i córeczki Gabrysi. Autorka ubarwia swoje postacie pozostałymi członkami rodziny: rodziców, teściów kobiety ,przyjaciółek Marty oraz Sylwii.

Książka pisana jest w formie pamiętnika głównej bohaterki i jest powieścią komediową.  Ukazuje codzienność  życia każdej z nas i pokazuje jak trudno jest kobiecie sprostać wymaganiom męża, rodziców  i teściów.

Książka „ Troje na huśtawce” Nataszy Sochy opisuje wielką przyjaźń, przeżycia i rozczarowania między dwiema kobietami-Aurelią i Koralią .Powieść jest napisana w formie pamiętnika opisującego zmagania kobiet zakochanych. Jest  przeznaczona dla każdej kobiety jak też  dla każdego mężczyzny. Pokazany  jest sposób myślenia kobiet :czego one oczekują od życia.

„Większy kawałek nieba” Krystyny Mirek to powieść obyczajowa  w której poznajemy Igę i Wiktora, którzy żyją w odmiennych światach. Wiktor jest zamożnym właścicielem restauracji  a Iga bez wsparcia rodziny z planami na przyszłość. Los przypadkowo ich połączył  i wszystko nagle zaczyna się zmieniać .To spotkanie odkrywa  marzenia i pokazuje walkę o miłość, rodzinę .W życiu warto dostrzegać nawet najmniejsze promyki szczęścia.

„ Wszystkie kolory nieba” Krystyny Mirek to kontynuacja znajomych Igi i Wiktora z powieści’ Większy kawałek nieba”. Poznali się przypadkiem .Ona wróciła do kraju i podjęła pracę jako kelnerka w restauracji Wiktora. Jest to mądra życiowa powieść w której znajdziesz wiele rad ,mnóstwo prawd dotyczących miłości.

Barbara Mientus

 

Godziny otwarcia - Raszowa

Poniedziałek 11:00 - 17:00
Wtorek 11:00 - 17:00
Środa 11:00 - 17:00
Czwartek 11:00 - 17:00
Piątek 12:00 - 18:00
Sobota Zamknięte
Niedziela Zamknięte

Szukaj na stronie

Katalog oraz GIG

 

Linki

Grafika losowa

image074.jpg

Statystyki

Użytkowników : 1
Artykułów : 1308
Zakładki : 1
Odsłon : 1522761

Licznik odwiedzin

1166766
DzisiajDzisiaj359
WczorajWczoraj716
Wizyt w tygodniuWizyt w tygodniu1075
Wizyt w miesiącuWizyt w miesiącu9652
Łącznie wizytŁącznie wizyt1166766

Zapytaj Bibliotekarza