wręczenie nagród

Biblioteka Tarnów Opolski

29.09.2020 – wręczenie nagród laureatom konkursu pt. „ Najbardziej aktywny czytelnik 2019 roku”

Na wstępie Dyrektor Monika Silarska przywitała uczestników spotkania oraz Instruktor Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej w Opolu Ewę Dorosz.

O rozstrzygnięciu konkursu pt.  „ Najbardziej aktywny czytelnik 2019 r.” zorganizowanym w bibliotekach publicznych w powiecie opolskim ziemskim przez Wojewódzką Bibliotekę Publiczną w Opolu, Gminna Biblioteka Publiczna w Tarnowie Opolskim informowała dnia 04.06.2020 na swojej stronie internetowej oraz facebooku.

Przypomnijmy, że pośród trzech kategorii wiekowych tj. 7-11 lat, 12-17 lat, 18-99 lat pierwsze miejsce w powiecie opolskim ziemskim w kategorii 12-17 lat zajęła Joanna Kurc.

Ze względu na Covid 19 termin wręczenia dyplomów i nagród został przesunięty. W dniu dzisiejszym w Gminnej Bibliotece Publicznej w Tarnowie Opolskim zostały uroczyście wręczone dyplomy i nagrody. Instruktor Ewa Dorosz wręczyła Laureatce Joannie Kurc czytnik PocketBook oraz dyplom i książki. Pozostali uczestnicy, którzy zostali wyłonieni wśród najbardziej aktywnych czytelników naszej biblioteki oraz jej filii również otrzymali nagrody książkowe oraz dyplomy.

Serdecznie gratulujemy!