spotkanie autorskie

12.12.2017 spotkanie autorskie z Wiesławem Drabikiem

Gminna Biblioteka Publiczna Oddział dla Dzieci w Tarnowie Opolskim gościła Wiesława Drabika - autora książek dla najmłodszych. Pisarz z humorem i swobodą opowiadał dzieciom o swojej pracy, czytał fragmenty swoich tekstów i zadawał zagadki związane ze znajomością bajek. Za prawidłową odpowiedź dzieci otrzymywały upominki (naklejki, zakładki), a osoby które zebrały ich najwięcej  otrzymały w nagrodę książeczki z dedykacją. Autor odpowiadał również na pytania. Na zakończenie spotkania dzieci wręczyły autorowi i p.o dyrektora Monice Silarskiej upominki świąteczne.  W spotkaniu uczestniczyli uczniowie kl. III a, b, c z Publicznej Szkoły Podstawowej w Tarnowie Opolskim wraz z wychowawcami mgr Renatą Ganowską,  mgr Aleksandrą Silarską, mgr Gizelą Sziroky. W spotkaniu uczestniczyło około 60 osbób.

1419075
Łącznie wizytŁącznie wizyt1419075